METROPOMORTIS

forum specgrupy >metropo<


#1 2008-04-22 14:02:01

Marcin

Administrator

2030956
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 81
Punktów :   

Rangi

Dla dodania smaczku pododawałem rangi dla uzytkowników forum... Warto zatem się udzielać... Użytkownik, który wstawił od 0 do 10 postów zamieszczonych ma rangę "Świeżo wskrzeszony" Potem są następne rangi. Wiadomo, że forum to służy kwestiom technicznym i naszej współpracy, ale nie mogłem odmówić sobie tej drobnej przyjemności .... ::


-----------------------------------
"Istniał aerozol – krypto­bellina – o radykalnym działaniu wojennym; kto go łyknął, sam biegł za postronkiem i wiązał się jak baran" - Lem.

Offline

 

#2 2008-04-22 22:41:32

Marcin

Administrator

2030956
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 81
Punktów :   

Re: Rangi

A oto o co przyjdzie walczyć :

Świeżo wskrzeszony

Wkrzeszeniec Martwiakowy

Wskrzeszeniec Pomartwiak

Pogrobowiec

Pogrobowiec Warszawski

Zmartwychwstały

Zmartwychwstały Bojownik

Dowódca Grupy Pogrobowej

Lider Zmartwychwstałych

Heros Umarłych

Wyzwoliciel Potępionych

Nieśmiertelny

Pan Nieśmiertelnych

METROPOLORD

EDIT: Jak zapewne zauważyliście, usunąłem ilości postów koniecznych do uzyskania konkretnego tytułu. Stało się tak, ponieważ nie jest to typowe forum a rangi mają w nim stanowić jedynie wisienkę na merytorycznym torcie... Dlatego też obniżyłem znacznie wymogi zyskiwania kolejnych rang i - zapewne - będę je zmieniał jeszcze bardziej, kiedy już zorientuję się, jak wygląda sprawa z naszą aktywnością (jak na razie niewielką, ale forum ma przecież spełniać rolę wymiany danych i prostego dostępu do informacji a nie rolę plotkarskiego magla )

Ostatnio edytowany przez Marcin (2008-04-25 09:49:59)


-----------------------------------
"Istniał aerozol – krypto­bellina – o radykalnym działaniu wojennym; kto go łyknął, sam biegł za postronkiem i wiązał się jak baran" - Lem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pkair.pun.pl www.megamenbajka.pun.pl www.preity-zinta1.pun.pl www.kgbgniezno.pun.pl www.zdrowieurodaporady.pun.pl