METROPOMORTIS

forum specgrupy >metropo<

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-05-09 10:56:22

Marcin

Administrator

2030956
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 81
Punktów :   

Interface

Wiem, że mieliśmy juz rozmowę na temat interaktywnego interface, poza forum. Ustalaliśmy, że będą się dziać na nim dziwne rzeczy - drżenia myszki, niekontrolowane słowa które będą się pojawiać w trakcie rozmowy forumowej z innymi graczami... Ja myślałem jeszcze o efektach dźwiękowych, drganiu obrazu, podklatkach potwornych - ekran ciemnieje, krew, napisy ZABIĆ bądź CHWAŁA CIEMNOŚCI ... zmiana muzyczki na mroczniejszą i takie tam historie. Przeloty błyskawic... To pozostawiamy oczywiście wyobraźni grafików i programistów...

Ale może by tak i w drugą stronę? Rozświetlić nieco interface dobrych - dać im jakieś pobłyski, chorały gregoriańskie, graficzne rozjaśnienia, subtelne zmiany? Niech czują, że dążą w stronę dobra, niech dzieje się coś fajnego i w tę stronę...


-----------------------------------
"Istniał aerozol – krypto­bellina – o radykalnym działaniu wojennym; kto go łyknął, sam biegł za postronkiem i wiązał się jak baran" - Lem.

Offline

 

#2 2008-05-09 13:04:22

Bartek

Pogrobowiec

Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 60
Punktów :   

Re: Interface

Taki jest plan.
Interface ma się zmieniać w zależności od wielu rzeczy: zmęczenia, obłędu, PP, ran, snów, może dnia i nocy oraz różnych różnistych zdarzeń. A co konkretnie będzie się działo - ho ho...

Offline

 

#3 2008-05-09 14:34:49

Marcin

Administrator

2030956
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 81
Punktów :   

Re: Interface

Ho ho ho!

Zaciekawiła mnie kwestia nocy/dnia. Czy owe zmiany czasowo-pogodowe mogły wpłynąć także w jakiś sposób na wygląd mapy/hexów? A może byłoby z tym już za dużo roboty?


-----------------------------------
"Istniał aerozol – krypto­bellina – o radykalnym działaniu wojennym; kto go łyknął, sam biegł za postronkiem i wiązał się jak baran" - Lem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legionxiii.pun.pl www.janskizabrze.pun.pl www.tarczownicyibrodacze.pun.pl www.ak44.pun.pl www.podbociankiem.pun.pl